Kodu » GG.Bet kasiino ülevaade

GG.Bet kasiino ülevaade

GG.BET on 2016. aastal käivitatud kasiino- ja spordiennustuste sait, millel on operaatori jaoks üsna ainulaadne lähenemine. Slotide ja kasiinomängude juurde jäämise asemel on GG.BET otsustanud keskenduda korraga paljudele valdkondadele, ühendades spordiennustuse, e-spordi ja kasiinode maailmad kõik-ühes paketis, mis peaks meelitama palju mängijaid. .

Ettevõte on osaliselt registreeritud Küprosel ja kuulub ettevõttele Brivio Limited. Praegu Curacao litsentsi omav GG.BET on avatud paljudele riikidele, kuigi USA klientide jaoks on pettumus, et nad ei saa siin mängida. Alates selle loomisest on GG.BET selgeks teinud, et see on keskendunud e-spordile, tehes koostööd suurte meeskondadega, nagu fnatic, Luminosity Gaming, Team Empire ja palju muud. Sellel on isegi oma e-spordile pühendatud uudistevoog.

Loomulikult on panustamine nende tegevuse peamine osa. Lisaks spordi- ja e-spordiennustustele on GG.BET-il kindel, kuid väike mänguautomaatide ja eksklusiivsete mängude kollektsioon neile, kellele meeldib hasartmängude kasiinostiilis põnevus. GG.BET-i eesmärk on pakkuda mängijatele meelelahutuskeskust ja peale mõne eksimuse arvab meie ekspertarvustajate meeskond, et see on suures osas õnnestunud.

Mitte kinkimise tüüpi kasiino

Kuna GG.BET on keskendunud e-spordiennustustele, ei ole sellel tegelikult nii palju boonuseid ja tutvustusi. Me ei leidnud tervituspakkumist ega vahekaarti reklaamid, kus saate loetleda kõik teie käsutuses olevad valikud. Siiski on saidil kirjas, et nad korraldavad aeg-ajalt tutvustusi – kui olete tavaline, saate tõenäoliselt meili või loete selle kohta uudiste rubriikidest. Nagu nägime, pakub GG.BET teatud mängude jaoks tasuta keerutusi ja sissemakseboonuseid, mis suurendavad teie pangajääki ja hoiavad teid kauem mängimas.

Muidugi tuleb saadaolevad boonused mitu korda läbi mängida, enne kui boonusraha kätte saad.

VIP-klubi pole silmapiiril

GG.BET pole trendide osas nii suur. Enamikul tänapäeva online-kasiinodel on oma kõige lojaalsematele klientidele tervituspakkumine, hulgaliselt boonuseid ja VIP-klubi, kuid mitte GG.BET. Ilmselgelt arvab kasiino, et e-spordifännid ei vääri oma puntmispingutuste eest tasu, mis teeb VIP-klubi puudumisest silmatorkavalt vahelejäämise.

Põnevad ja lõbusad boonused, tutvustused ja VIP-klubi pakkumine on kasiinos mängides võrreldamatud, nii et see on GG.BET valdkond, mida meie arvates tuleb võimalikult kiiresti parandada.

Ainult mänguautomaatide fännidele

Operaatorina, kelle ainus fookus on saada juhtivaks kihlveebrändiks e-spordis, ei saa te eeldada, et GG.BETil on tugev kasiinomängude kollektsioon. Siiski ei tähenda see, et see oleks kasiinoskülastajad täielikult unustanud – see pakub väikest, kuid kindlat teenindusaegade kogumit mõne kasiinomängu kõrval.

GG.BET keskendub peamiselt spordi- ja e-spordiennustustele, nii et kui olete mängur, kellele meeldivad mõlemad, veedate saidil päris hästi. Sellel on suurepärane kajastus peaaegu kõigist maailma e-spordisündmustest, sealhulgas koefitsiendid ja uudised. Saate panustada praegustele ja tulevastele sündmustele mängudes Dota 2, CS:GO, NBA 2K18 ja sarnastes mängudes, samal ajal kui teil on võimalus panustada populaarsetele spordialadele, nagu jalgpall, korvpall ja tennis. Selles kategoorias on GG.BET kõik kenasti kaetud.

Mida see ei hõlma, on kasiinomängud. Ärge saage meist valesti aru – mänguautomaatide osakonnas on palju nalja, kuid GG.BET-il puudub ilmselgelt konkurentsi pakutavate kasiinomängude mitmekesisus. Peale Euroopa ruleti versiooni ning mõne blackjacki ja pokkeri variandi ei leia te palju muud.

Positiivsem on see, et teenindusaegade vahekaart näitab teile tervet maailma erinevate slotikatega, mida pakuvad mõned valdkonna suurimad mängustuudiod, nagu Microgaming, Betsoft ja Yggdrasil Gaming. Kui olete paadunud videomängufänn, siis Microgamingu Hitman: Absolutionist inspireeritud slotikas rahuldab teid kindlasti. Microgamingu mängukollektsioon GG.BET kasiinos sisaldab ka Game of Thrones slotikat, mis on inspireeritud populaarsest HBO telesaatest.

Kui rääkida muudest mänguautomaatidest, mida võiks mängida, siis prooviksime Play’n Go’s Troll Huntersi. Kuigi mänguautomaatide kollektsioon pole suurim, mida oleme näinud, on GG.BET veebikasiino siiski hea valik, kui soovid spordiennustustest puhata ja kasiinomänge pärisraha eest mängida.

Lisaks nendele mängudele on olemas ka vahekaart Insta mängud, kus saate liikvel olles mängida näiteks õnneratast ja täringut veeretada.

E-spordiennustus liikvel olles

GG.BETi suurepärane asi on see, et see pakub kõiki oma teenuseid mobiiliplatvormidel, nii et saate hõlpsalt panustada või mängida liikvel olles igal ajal ja igal pool. Kena disainiga mobiiliveebisaidil on üsna lihtne navigeerida, nii et teil pole probleeme ühegi mänguni jõudmisega ega spordiala leidmisega, millele soovite panustada. Kõik töötab kiiresti ja sujuvalt, seega pole rakendust vaja.

Pangandusosakonnas on palju valikuvõimalusi

Raha sissemakse oma GG.BET profiilile on tehtud lihtsaks kõige populaarsemate pangavõimalustega, nagu Visa, MasterCard, Skrill ja Neteller, aga ka mõne riigipõhise e-rahakotiga, nagu Yandex ja Qiwi. Sissemakseid saab teha nii USD-des ja eurodes kui ka rublades ja muudes valuutades, maksimaalselt 9000 eurot tehingu kohta.

Meie arvustusmeeskonnale avaldas muljet ka see, et veebikasiino GG.BET pakub võimalust oma võidud Bitcoinis välja võtta. On tore, et nad on krüptovagunisse hüpanud, kuid soovitame BTC-tehingute tegemisel olla ettevaatlik, kuna krüptoturg on praegu väga ebastabiilne.

Lisaks on saidil leping Skinpayga, pakkudes oma klientidele võimalust oma Dota 2 ja CS:GO skinidega raha hoiustada. Juba ainuüksi sel põhjusel anname neile originaalsuse eest punkte. Mis puudutab taganemisaegu, siis meile ei meeldinud operaatori T&C-st loetu. Ilmselt maksavad nad raha kuni 20 000 USA dollari ulatuses umbes 30 päeva jooksul pärast kliendi nõudmist, mis on mõistlikult kõrge maksimaalne limiit, kuid väljamakse aeg on üüratu.

Kõik, mida klienditoe piirkonnas käsitletakse

GG.BET kasiino on selleks, et aidata oma kliente kõigi probleemide korral. Saate tugimeeskonnalt küsida kõike telefoni, e-posti ja reaalajas vestluse kaudu, kuid kummalisel kombel pole KKK-lehte. See on tõesti kummaline väljajätmine, arvestades asjaolu, et KKK-d hõlmavad tavaliselt mitmesuguseid tehnilisi probleeme, mida mängijad saavad ise lahendada.

Teisest küljest saate reaalajas vestluse funktsiooni abil klienditoe meeskonnalt midagi küsida, olenemata sellest, kas teil on tehniline probleem või teil on lihtsalt mõni muu küsimus.

Lõplik kohtuotsus

Meie arvustuste eksperdid annavad GG.BET onine kasiinodele palju punkte originaalsuse eest paljudes valdkondades. Keskendumine spordile ja e-spordile on tore, Skinpay lisamine sissemaksemeetodina on veelgi parem ning suurepärane segu kolmest kasiinomaailmast, spordiennustusest ja e-spordist teeb sellest kasiinost ühe ainulaadseima mida oleme mõnda aega näinud.

See on aga ka GG.BETi allakäik. Kas me saame selle tõesti kasiinoks liigitada, arvestades tugevat keskendumist e-spordile ja tõsist kasiinomängude puudust? Isegi mänguautomaatide osakonda saab täiustada rohkemate mängustuudiote lisamisega, et need saaksid rohkematele mängijatele meeldida.

See koos KKK puudumisega, mis on klienditoe oluline osa, tähendab, et VSO ülevaatemeeskond ei kiida GG.BET kasiinot heaks. Kui see aga need probleemid peagi lahendab, võime anda neile kõrgema hinde.