Kodu » Spinomenal

Spinomenal

Sotsiaalmeedia mängude valdkond käivitas selle 2014. aastal asutatud ettevõtte karjääri ja esimese edu. Spinomenalil on kontorid Iisraelis ja Ameerika Ühendriikides. Mitme aasta jooksul on tootja edukalt esitanud 100 hasartmängumängu. Teenusepakkuja arendused on kõige populaarsemad SRÜ riikides, Euroopas, Aasias ja Ladina-Ameerikas.

Spinomenal tegutseb Curacao litsentsi alusel, mis tagab mängijatele ausad kihlveotulemused. Spinomenal online slot mängud eelistab mitu miljonit inimest, kuna teenusepakkuja masinad on tõlgitud kümnetesse keeltesse ja toetavad mitut valuutat.

Ülevaade

Asutamisaasta - 2014;

Riik - Saksamaa;

Mängude arv - 400+;

Mängukategooriad - Mänguautomaadid, lauamängud, loteriid;

Sularahamängud - Jah;

Tasuta mängud - Jah;

Brauserimängud - Jah;

Mobiilimängud - Jah;

TOP-5 mänguautomaadid - Toys of Joy, 88 Lucky Charms, Lucky Miners, Very Big Goats.

Kes on spinomenaalne?

Teenusepakkuja Spinomenal - üks nooremaid ja ambitsioonikamaid hasartmängutarkvara tootjaid online-kasiinode jaoks. Ettevõtte arengutempo on väga kiire. Turul vaid mõned aastad eksisteerinud Iisraeli brändist sai kiiresti üks maailma hasartmängutööstuse tuntumaid. Tootja ei karda eksperimenteerida ning lisada oma mänguautomaatidele unikaalseid võimalusi ja boonusžetoone.

Volatiilsus

Spinomenal pakub erineva volatiilsusastmega mänge. Volatiilsus määrab, kui tihti ja märkimisväärselt mängus võidud välja makstakse. Kõrge volatiilsus tähendab, et võidud on harvemini, kuid võivad olla märkimisväärsemad, samas kui madal volatiilsus pakub sagedamini, kuid väiksemaid võite. Spinomenal loob erineva volatiilsusega mänge, et rahuldada erinevaid mängijate eelistusi.

Parimad väljaanded

Spinomenal loob palju populaarseid ja põnevaid mänge. Siin on mõned Spinomenali kuulsad mängud, mida üldiselt peetakse populaarseks:

 • Toys of Joy;
 • 88 Lucky Charms;
 • Lucky Miners;
 • Ahned teenrid;
 • Väga suured kitsed.

Kuid arvestades Spinomenali kiirust, millega ta uusi mänge välja annab, muutub see nimekiri kindlasti peagi.

Igal esitatud mängul on ainulaadne lugu, särav ja värviline graafika. Spinomenal online slot mängud suurepärased tehnilised funktsioonid, on olemas lisasümbolid, tasuta spinnide voorud (freespinnid) ja boonusetasemed.

Eelised

 • Kvaliteetne graafika - muudab mängu realistlikumaks ja põnevamaks.
 • Lihtsad ja selged mängureeglid, mida on lihtne demorežiimis õppida.
 • Regulaarsed väljalasked.
 • Mobiiliversiooni kättesaadavus ja kohandamine nutitelefonidele - võimaldab mängida masinaid ka tööl ja reisil olles.

Puudused

 • Suhteliselt väike mängude kataloog.

Jackpotid

Spinomenal online slot mängud võivad pakkuda muljetavaldavaid kordajaid ja boonusvoore, mis võimaldavad mängijatel võita märkimisväärseid summasid. Ettevõte võib pakkuda ka lokaliseeritud jackpoteid, mida saab võita konkreetsete mängude raames, kuid need ei pruugi kasvada tohututeks summadeks nagu progressiivsed jackpotid.

Spinomenal praeguste jackpotide ja mängude funktsioonide kohta on soovitatav külastada ettevõtte ametlikku veebisaiti või nende mänge pakkuvat veebikasiinot. Sealt leiad teavet olemasolevate mängude, nende funktsioonide ja võimalike võitude kohta.

Kasiinomängud

Ettevõtte hasartmängude meelelahutuse raamatukogu on väga mitmekesine. Tootja tegeleb mitte ainult mänguautomaatide, vaid ka muude simulaatorite loomisega. Nende hulgas on näiteks:

 • Loteriitarkvara. Arendus puudutab virtuaalseid emulaatoreid, mis on väga sarnased kriipsukaartide loosimisega. See on sobiv variant laiskadele mängijatele, kes peavad lihtsalt raha panema ja ootama mängu tulemust.
 • Lauamängud. Teenusepakkuja ei saa kiidelda suure lauavalikuga, kuid kõige populaarsemad mängud on siin rakendatud. Kõige populaarsem siin - Euroopa 3D-rulett.

Tootja hasartmängumängud käivitatakse sotsiaalsete võrgustike kaudu. Sel juhul tagastab Spinomenal teenindusajad vähemalt 95% panustest. Keskmine tootlus on vahemikus 96%-97%. Spinomenal online slot mängud on omane kvaliteetne kolmemõõtmeline graafika ja erksad eriefektid. Enamikus mängudes on tasuta keerutused, taaskäigud ja jackpotid.

Arendaja ei tooda mitte ainult Spinomenal teenindusajad, vaid ka lauamängud. Tootja kataloogis on 3D-graafikaga Euroopa rulett. Fännid instant loteriid on saadaval kraapimiskaardid. Kõik mängud käivitatakse ilma tarkvara arvutisse allalaadimiseta. Nad laadivad korrektselt kõigis populaarsetes internetibrauserites ja on kättesaadavad WinPhone'i, Androidi ja iOSi mobiilseadmete kasutajatele.

Pangandus

Spinomenal mängud online kasiinodes mängides kasutad aga hoiuste ja väljamaksete tegemiseks tavaliselt erinevaid makseviise, nagu krediit- ja deebetkaardid, e-rahakotid, pangaülekanded ja muud maksesüsteemid. Igal veebikasiinol võivad olla oma kasutatavad makseviisid sõltuvalt teie piirkonnast.

Boonused

Spinomenal on veel üks online kasiino mängude sisu arendaja. Nad pakuvad oma mängudes ka erinevaid boonusfunktsioone. Siin on mõned boonuste tüübid, mida võite leida teenusepakkuja Spinomenal mängud:

 • Korrutajad: Boonusekordajad suurendavad võidud teatud arvu kordajate võrra. Neid saab aktiveerida boonusvoorude või põhimängu ajal.
 • Boonusvoorud: Paljud Spinomenali mängud sisaldavad huvitavaid boonusvoorusid, mis pakuvad lisavõite ja unikaalseid mängumehhanisme.
 • Pick-and-Click-boonused: Nende boonuste puhul peab mängija valima ekraanil olevaid objekte, et tuua esile võite, kordajaid või muid boonuspreemiaid.
 • Laiendavad sümbolid: Mõned Spinomenal teenindusajad võivad sisaldada sümboleid, mis laienevad rullikutel, suurendades võidu võimalust.
 • Õnneratas: Õnneratas võib pakkuda mängijatele võimalust võita erinevaid auhindu, kordajaid ja lisaboonuseid.
 • Kaskadiseeruvad rullid: Kaskadiseeruvad rullid võimaldavad võidusümbolitel kaduda ja uued sümbolid neid asendada, luues võimaluse järjestikuste võitude saamiseks.

Iga Spinomenal mäng võib pakkuda oma unikaalseid boonusfunktsioone, mis muudavad mängu huvitavamaks ja mitmekesisemaks. Enne mängimist on alati soovitatav lugeda konkreetse mängu boonusfunktsioonide reegleid ja kirjeldust.

Sissemakseta boonused

Need on boonused, mida antakse uutele mängijatele ilma sissemakseid tegemata (top-up). Lihtsalt kasiinos registreerimise eest saate väikese rahasumma või tasuta keerutusi, mida saab kasutada teatud Spinomenal teenindusajad või mängude mängimiseks. See võimaldab mängijatel proovida kasiinot ja mänge ilma oma raha kaotamise riskita.

Tasuta keerutused

Need on mänguautomaadi rullikute boonuspöörded. Neid võib välja anda ka tervituspaketi osana või reklaamina registreeritud kasutajatele. Neid tasuta keerutusi saab kasutada Spinomenal mängud konkreetsetel teenindusautomaatidel. Tasuta keerutustest saadud võidud saab kanda oma mängukontole, kuid nende suhtes kehtivad sageli teatud panustamisnõuded (panus), mis tuleb enne väljavõtmist täita.

Järeldus

Tootja Spinomenali ülevaade näitas, et tegemist on suhteliselt noore, kuid väga ambitsioonika ja mitte aastate kaupa eduka ettevõttega. Asutajad brändi tänu kvaliteedi tarkvara suutis saavutada asukoha reguleerivate asutuste ja läbida kõik auditid. Ja nüüd pakkuja mänguautomaadid on populaarne mängurite seas kogu maailmas.

Alustada tutvust mänguautomaadid Spinomenal parim tasuta demo režiim. Kui te alla laadida aparaadi kontole krediteeritud virtuaalseid münte. Pöörake rullid ja tutvuda reeglitega Spinomenal mängud valida parim strateegia ja rakendada seda reaalne panused.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas ma saan sissemakse teha?

Registreeru online kasiinos, logi sisse oma kontole, vali "Deposit", vali makseviis, sisesta summa ja kinnita.

Kuidas võita?
Millises vanuses võin mängima hakata?