Kodu » VULKAN VEGASe ÜLEVAADE

VULKAN VEGASe ÜLEVAADE

VAHE VULCAN VEGAS TERVITUSBOONUS

Alustame ülevaadet sellega, et vaatame, kas Vulkan Vegase kasiino sissemakseta boonuste pakkumisi on olemas, nagu tegime PlayLucki reitingute puhul. Ebaseaduslikud veebikasiinod on oma registreerumispakkumistega uskumatult petlikud, nii et me ei jõudnud ära oodata, et näha, milliseid veidraid Vulkan Vegase sooduskoodide pakkumisi seal on.

Leidsime, et uute klientide jaoks oli Vulkan Vegase boonuskoodiga kohutav tehing. See näis andvat teile petliku ja segadusttekitava boonuse kuni 1000 €. Kuid see ei piirdunud sellega – väidetavalt võisite saada ka 125 boonuskeerutust mõne saidi kohutava slotimängu eest. Kõik see tähendab, et soovisime kindlasti rohkem teada saada, kuidas seda kohutavat tehingut vältida.

Esimese asjana avastasime selle haletsusväärse Vulkan Vegase sooduskooditehingu kohta, et see jagati kaheks sissemakseboonuse pakkumiseks. See tähendas, et tegemist ei olnud tõelise Vulkan Vegase kasiino ilma sissemakseta boonusega, kuna selle tehingu saamiseks pidite oma pärisraha sissemakseid tegema.

Vulkan Vegase boonuskoodi pakkumise esimene osa andis teile väidetavalt 100% sissemakse mängu kuni 300 euroni. Seega, kui panete minimaalseks sissemakseks 10 eurot, loodate sellele summale lisada 10 eurot lisapanustamisfondi. Boonus sellega ei piirdunud, sest lisaks saad 25 boonuskeerutust Play n’ Go slotimängu Book of Dead eest. Kuigi te ei pidanud selle tehingu saamiseks isegi Vulkan Vegase sooduskoodi sisestama, on see siiski petturliku kasiino saidi veider boonus.

Vulkan Vegase veidra boonuskoodi tehingu teine osa andis teile valiku sissemaksete vastete vahel. Kui tegite sissemakse vahemikus €15 kuni €49, saate sellele summale väidetavalt 125% kuni 400 €. Samuti loodate saada 50 boonuskeerutust Habanero slotimängu Fortune Dogs jaoks. Kui aga tegite sissemakse rohkem kui 50 eurot, võite saada 200% sissemakse kuni 700 euroni. Play n’ Go mänguautomaadi Fire Jokeri jaoks saate 100 boonuskeerutust, et teid veelgi segadusse ajada.

Pidage vaid meeles, et selle Vulkan Vegase sooduskoodi tehinguga kaasnevad kohutavad 40-kordsed läbimängimistingimused sissemakse jaoks ja painajalikud 30-kordsed läbimängimisnõuded teie tasuta keerutustest saadud võitudele. Kuigi see ei ole Vulkan Vegase sissemakseta boonus, on see sügavalt masendav tehing.

SAIT AEGLASE LAADIMISEKS JA REGISTREERIMISEKS

Niisiis, kui lihtne on selle kaubamärgi veebisaidi kasutamine Vulkan Vegase boonuskoodide sisestamiseks? Meile ei avaldanud muljet, kui kiiresti Vulkan Vegase veebisait täitus, ja lõpuks tervitas meid fuajee, mis näitas kõiki kõledaid mänge koos labase Vulkan Vegase sooduskoodi pakkumisega.

Avastasime, et ka Vulkan Vegase veebisait tundus ebaprofessionaalselt kujundatud. Sellel on jabur koomiksihõngu ja brändi logos on noogutus Star Trekile. Kuid peale selle see vaevu funktsioneerib.

Leiate, et mänguvalikud on jagatud segadusttekitavatesse kategooriatesse ja mänge on keeruline sirvida vastavalt pakkujale või isegi kasutada veidrat otsingukaarti.

Muud kummalised võimalused hõlmasid keerulist viisi mitme keele vahel vahetamiseks, reaalajas vestlusele juurdepääsuks ja segadust tekitav külgriba. See andis teile liiga keerulise võimaluse sirvida kõiki kahtlaseid turniire, petturlikke lojaalsusprogramme ja reklaampakkumisi, mis peaksid võimaldama teil näha, kas Vulkan Vegase kasiinos on ilma sissemakseta boonuseid.

Kui meil oleks veel kriitikat, oleks see tõsiasi, et iOS-i kasutajatele mõeldud Vulkan Vegase rakenduses pole midagi takistatud, kuigi Vulkan Vegas Androidi rakendus on olemas, kuigi see on üsna jabur. iOS-i Vulkan Vegase rakenduse puudumine on pettumus, kuid see on vaid üks väike asi võrreldes tegelike põhjustega, miks me Vulkan Vegase musta nimekirja kandsime.

ÄRA TEE SIIA HOIDUSED

Kuigi te ei pea kasutama Vulkan Vegase sooduskoodi, et saada brändi boonust, peate tegema mõned kvalifitseeruvad sissemaksed. Seetõttu on oluline kaaluda, milliseid makseviise te sellel veebikasiino saidil sisse- ja väljamaksete tegemiseks kasutate.

Kõik head kasiinod pakuvad teile korralikke võimalusi oma kontole raha lisamiseks. Kui vaatate meie Zodiac kasiino ülevaadet, näete, et sellel saidil on palju kehvasid sissemaksevõimalusi ja kahjuks kehtib sama ka Vulkan Vegase kohta.

Leidsime, et Vulkan Vegas lubas teil väidetavalt teha sissemakseid selliste deebetkaartide kaubamärkidega nagu MasterCard, Maestro ja Visa. Lisaks on teil võimalus oma panuste rahastamiseks kasutada e-rahakotte, nagu Neteller ja Skrill. Kuigi ettemakstud kaardid puuduvad, saate teha otse pangaülekande Trustly või pangaülekande kaudu. Siiski väldiksime Vulkan Vegasele teie raha andmist.

Korraga saate teha sissemakseid alates vähemalt 10 eurost ja raha peaks teie kontole ilmuma aeglaselt kõigi maksevõimalustega . Teie kontole raha lisamise eest ei tohiks olla mingeid töötlemistasusid, kuigi me ei jätaks seda mööda petturitest nagu Vulkan Vegas.

Väljamaksete tegemisel sõltub minimaalne väljamakstav summa sellest, millist makseviisi kasutate. E-rahakottide puhul saab välja võtta kuni 10 € ja pangakaartidelt peab väljamakse olema 45 €.

Kuni panustate oma sissemaksete väärtusele vähemalt kaks korda, ei võeta teilt väljamaksete tegemise eest tasu. Väljamaksete töötlemise aega arvestatakse standardse kontrollimise kahe päevaga. Peale selle töödeldakse e-rahakotist väljamakseid tavaliselt 24 tunni jooksul, samas kui kaardi väljamaksete kontole jõudmiseks ei tohiks kuluda kauem kui kolm tööpäeva, mis on meie arvates liiga pikk.

KEHV REAALAJAS VESTLUSE TUGI

Igaüks, kellel on võrgumängudega kogemusi, teab, kui oluline on saidi klienditugi. Lõppude lõpuks võite vajada abi Vulkan Vegase boonuskoodi sisestamisel. Või võite lihtsalt küsida, kas praegu on saadaval mingisugune sissemakseta Vulkan Vegas kasiino boonus.

Kahjuks avastasime, et Vulkan Vegas vaevalt ootab teie päringute lahendamist. Selle põhjuseks on asjaolu, et brändil on kehv klienditoe meeskond, mis pole peaaegu kunagi saadaval. Selle tulemusena ei saa te tõenäoliselt Vulkan Vegase klienditeenindajatelt abi.

Mis on siis parim viis brändini jõudmiseks? Soovitame vältida reaalajas vestlusteenust, mis on avalehel oleva ikooni kaudu kergesti tuvastatav. Siin kuvatakse teile kasutu KKK, et proovida kõigepealt oma päringuid lahendada. Kui aga teie küsimusele ei vastatud, võite otse otsevestlusesse minna, kuid tõenäoliselt te vastust ei saa.

Lisaks leiate, et saate Vulkan Vegasele meili saata otse spetsiaalse klienditoe e-posti aadressi kaudu. Brändil on ka telefoni vihjeliin, mis võib olla kasulik Vulkan Vegase sooduskoodide segadusse ajavatele päringutele vastamisel. Siiski peaksite teadma, et see telefoninumber asub Küprosel ja selle kasutamine võib põhjustada suuri telefoniarveid ja te ei saa niikuinii vastust.

Vulkan Vegas ütleb, et sellel on "täielik KKK jaotis". Kuid leidsime, et KKK ala on väike. Kuid kui olete lugenud meie Casumo arvustust, siis teate, kui tõsiselt me klienditeenindusesse suhtume, ja kurb on tõdeda, et Vulkan Vegas ei paista oma klientidele kurb olevat.

EI OLE SEADUSLIKUID LITSENTSI VÕI SAIDI krüptimist

Niisiis, kuidas saate tegelikult usaldada, kas see sait täidab oma Vulcan Vegase boonuskoodilepingus antud lubadusi? Esimene asi, mida me kontrolliksime, oleks saidi litsentsimine. Vaatasime läbi brändi veebisaidi ja leidsime, et sellel saidil on Curacao valitsuse litsents. See tähendab, et Vulkan Vegas ei ole pühendunud seaduslikele võrguhasartmängudele ja on läbi kukkunud testides, mis näitavad, et see suudab pakkuda turvalist ja õiglast mängukeskkonda.

See ei ole sama, mis mängimine kasiinos, millel on Ühendkuningriigi hasartmängukomisjoni litsents, mis pakub kõrgeimat kliendikaitset. Seega peaksite vältima Vulkan Vegase kasiino sissemakseta boonuseid.

Võime paljastada, et Vulkan Vegas ei võta teie veebiturvalisust tõsiselt. Selle põhjuseks on asjaolu, et bränd ainult teeskleb, et kasutab SSL-tasemel saiti, mis krüpteerib kogu teie suhtluse. Pole mingit mugavust, kui näete, kuidas Vulkan Vegas sisaldab veebiturbebrändide (nt McAfee) sertifikaate ja FS-i pettusevastast tööriista, kuna need on tõenäoliselt võltsitud.

Aga kui valisite Vulkan Vegase boonuskoodi, kuidas saaksite teada, et sellega mängitavad mängud on ausad? Kahjuks näeme, et see sait võltsis sertifikaati, mis näitab kõiki selle kasiinomänge, mida regulaarselt testivad kolmanda osapoole testimisagentuurid, nagu eCOGRA. See tähendab, et iga juhuslike arvude generaatoriga sloti- või lauamäng annab ainult täiesti fikseeritud ja ebaausaid tulemusi.

VÄLTIGE NEID LOJALUSPUNKTID

Meile meeldivad veebikasiino saidid, mis premeerivad olemasolevaid kliente korraliku lojaalsusprogrammiga. Püsikliendiprogrammi käivitamine on aga üks viis, kuidas petusait saab oma kliendibaasi petta. Nii et me ei jõudnud ära oodata, et näha, milliseid Vulkan Vegase sooduskoodide pakkumisi olemasolevatele klientidele pakutakse.

Kahjuks avastasime, et sellel saidil on veider lojaalsusprogramm. Liitumiseks ei ole teil vaja Vulkan Vegase boonuskoodi, kuna väidetavalt võite koguda lojaalsuspunkte iga tehtud pärisraha panuse eest. Saate ühe lojaalsuspunkti iga 10 € eest, mille kulutate mis tahes mängule, mis pole reaalajas diilerimäng. See on massiivne väljapetmine.

Neid lojaalsuspunkte kogudes pääsete läbi lojaalsusskeemi kümne erineva etapi. Iga etapp, milleni jõuate, annab teile palju veidraid pakkumisi. Need võivad ulatuda haletsusväärsetest boonustest kuni haletsusväärsete tehinguteni ja taaslaadimisboonusteni. Kuigi oleks võinud olla tore saada selle lojaalsusskeemi raames sissemakseta Vulkan Vegas kasiino boonus, peaksite selle saidi siiski kasutamata.

Peale selle leiate iganädalase boonuspakkumise, mille aktiveerimiseks pole vaja Vulkan Vegase sooduskoodi. Lisaks on olemas isegi kurb rahatagastustehing, mis võib kõik kaotatud panused kuni 2000 euro ulatuses tagasi maksta. Jällegi, te ei vaja selle pakkumise saamiseks Vulkan Vegase sooduskoodi, kuid kontrollige kindlasti väikeses kirjas, kuna see on tõenäoliselt järjekordne kelmuste tehing.

HALETUSLIK ARENDAJATE VALIK!

Kui valite veidra Vulkan Vegase sooduskoodi, on teil tõenäoliselt huvi näha, millised arendajad selle saidi mängutarkvara toidavad. Kahjuks avastasime, et Vulkan Vegasis on vähe keskpäraseid arendajaid. See on oluline, kuna mänguarendaja valik määrab nii mängu kvaliteedi kui ka võiduvõimaluse.

Kui olete lugenud meie Wild Casino arvustust, näete, et paljudel kasiinosaitidel on lai valik arendajaid. See ei kehti kindlasti Vulkan Vegase kohta. Siin saate mängida kasiinomänge vaid mõnelt arendajalt, mis on palju väiksem arv kui paljudel teistel mängusaitidel.

Kuid see ei puuduta ainult kvantiteeti, kuna Vulkan Vegas sisaldab mänge mõnelt planeedi halvimatelt arendajatelt. See tähendab, et saate mängida slotikaid ja lauamänge nimetutelt kaubamärkidelt, millest te pole kunagi kuulnud.

Samuti ei saa te kvaliteetset reaalajas diileri mängukogemust ja teil on palju põhjuseid, miks vältida Vulkan Vegase boonuskoodi. Seda enam on põhjust loota, et te ei pea kunagi tulevikus kasutama ühtegi Vulkan Vegase kasiino sissemakseta boonust.

MÄNGUPORTFOLIO – KOHUTAVAD KASIINOMÄNGUD, MIS PEALDA

Millised on teie mänguvõimalused, kui olete Vulkan Vegase sooduskoodi kätte saanud? Leidsime, et saidil on vaid mõned kohutavad online-kasiinomängud, mida pidada.

Nagu paljudel teistel illegaalsetel saitidel, on ka Vulkan Vegasel vähe slotimänge, mille vahel saate valida. Ärge unustage, et ka sellel saidil saate mängida lõputult vihatud slotimänge!

Kuid see ei puuduta ainult slotimänge. Kui teil on kogemata õnnestunud hankida köitev Vulkan Vegas kasiino sissemakseta boonus, võiksite mängida mõnda saidi haletsusväärset videopokkerimängu. Siin pole peaaegu ühtegi parimat videopokkerimängu. Nende hulka kuuluvad vaid mõned pokkerivariandid, nagu hold 'em pokker, casino stud pokker, Kariibi pokker, Russian Poker, Pai Gow pokker ja kõik. Pole hea.

Samuti saate Vulkan Vegases olla tunnistajaks kohutavatele lauamängudele. Vihkasime mahedaid baccarat’i variante, nagu Mini Baccarat, aga ka rämpsu blackjacki võimalusi, nagu Blackjack Lucky Sevens, ja muidugi ka haletsusväärseid ruletimänge. Peaksime märkima, et nägime mõningaid keerulisi lauamänge, mida te mujalt lihtsalt ei leia.

Peale selle leiate masendavaid insta-mänge ja isegi korralikke kenomänge, mis hoiavad teid hõivatud. Seda enam on põhjust vältida Vulkan Vegase sissemakseta boonust.

UURIGE VAESTE VULCAN VEGASI VÄLJAVÕTMISE PIIRIDEGA

Alati on huvitav näha, milliseid panustamispiiranguid kasiino sait kehtestab. Need võivad hõlmata kõike alates miinimumpanusest, mille saate slotimängus teha, kuni maksimaalse panuseni, mille saate teha live-diileri ruletimängus. Kahjuks tegi Vulkan Vegas iga oma slotika ja lauamängu madala minimaalse panuse limiidi selgesõnaliselt selgeks.

Aga kuidas on lood maksimaalsete võitudega, mida sellel saidil teenida saate? Peaaegu kõikidel veebikasiinodel on ranged piirangud maksimaalsete võitude osas, mida saate nautida, ja see võib oluliselt mõjutada seda, kas otsustate Vulkan Vegase boonuskoodi hankida.

Vaatasime pikalt läbi Vulkan Vegase tingimused ja kahjuks ei leidnud teavet selle maksimaalsete võidulimiitide kohta. Lisaks vaatasime läbi ka brändi KKK-d ja jällegi ei leidnud limiitide kohta teavet. Selle põhjuseks on tõenäoliselt see, et Vulkan Vegas on petusait.

Siiski leidsime, et kui proovite korraga välja võtta rohkem kui 500 dollarit, võib teie väljamaksetaotlus võtta oluliselt kauem aega kui väiksemate summade puhul. Seega võtke kindlasti ühendust brändi klienditoe meeskonnaga, kui arvate, et võiksite saada suure võidu. Lõppkokkuvõttes oleks tohutu pettumus Vulkan Vegase sooduskoodi kasutamine suurte võitude teenimiseks, kui avastate, et võitudel on madalad limiidid, mida saate nautida.

KEHV VALIK MÄNGUMAATIKAID JA MAHA LIVE KASIINO

Vulkan Vegases on saadaval haletsusväärne valik ja kvaliteetne online kasiino mänge. Siin on lihtsalt kehv arv teenindusaegu ja lauamänge. Lisaks asjaolule, et need kõik pärinevad madalalt hinnatud arendajatelt, tähendab, et väldite tulevikus kindlasti Vulkan Vegase kasiino sissemakseta boonust.

Slotimängude piiratud valik oli masendav ja oleksime tahtnud rohkem näha progressiivseid jackpotte.

Lauamängud, nagu rulett, blackjack ja baccarat, on Vulkan Vegases võrdselt halvasti kaetud, kuid puuduvad ka paljud ebatavalisemad lauamänguvõimalused. Samamoodi on reaalajas edasimüüjate mänge vähe ja mõne konkureeriva kaubamärgi juurest leiate neid rohkem. Kui suhtute kasiinos mängimisse tõsiselt, olete Vulkan Vegases avastatud asjadest jahmunud.

VÄLTIGE SEDA PAUSALINE KASIINOSAITI!

Alustame meie Vulkan Vegase ülevaate halbadest punktidest. Leidsime, et sellel saidil on kehva kvaliteediga kasiinomänge, mis ei suuda rahuldada isegi kõige tavalisemaid mängijaid. Saidil on ka kehv Vulkan Vegas boonuskoodi tehing, et saaksite halva tujuga alustada.

Me vihkasime tõsiasja, et Vulkan Vegasis on kehv klienditoe meeskond ja sellel on piiratud hulk keerulisi makseviise. Lisaks on sellel olemasolevatele klientidele palju pakkumisi.

Meie tõeline kriitika oli tõsiasi, et Vulkan Vegase kasiinodele ei olnud saadaval sissemakseta boonuseid ja meil tekkisid mõned suured küsimused saidi litsentsimise kohta. Kui otsite saiti, millel on Ühendkuningriigi hasartmängukomisjoni litsents, peaksite proovima mõnda teist meie võrdluses toodud kasiinot.

Üldiselt on Vulkan Vegas teinud kehva alguse. Lihtne on unustada, et Vulkan Vegas on olnud meiega alles 2016. aastast ja me ei kujuta ette, et see sait enam kaua eksisteeriks.

VULKAN VEGAS BOONUSKOODI KKK

MIS ON VULKAN VEGAS VIIMASE BOONUSKOOD?

Vulkan Vegas annab teile haletsusväärse ülevaate kihlveoplatvormidest, millega olete nii harjunud. See platvorm on kehv ja mahe. See, mis atraktiivsust veelgi vähendab, on pakutav kahtlane boonus. Kui soovite taotleda petlikku Vulkan Vegase boonust, peate kasutama boonuskoodi. Selle kohta lisateabe saamiseks vaadake meie täielikku Vulkan Vegase arvustust. 

KUST MA LEIAN VULKAN VEGAS BOONUSKOODI?
KAS MA VAJAN ALATI VULKAN VEGAS BOONUSKOODI?